Route Title Updater (1.1.3) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Operations
ur: معاملات

en: Type
ur: قِسم

en: Edit
ur: تدوین

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Path
ur: پاتھ

en: Route Name
ur: روٹ کا نام
