Route Title Updater (1.1.4) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Type
am: ዓይነት

en: Edit
am: አርትእ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Path
am: ዱካ

en: Custom
am: ብጁ

en: Route Name
am: የፈለግ ስም
