Route Title Updater (1.1.4) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Operations
be: Аперацыі

en: Type
be: Тып

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Save
be: Захаваць

en: Path
be: Сцежка

en: Updated
be: Абноўлена

en: No Title
be: Без Назвы

en: Module
be: Модуль

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Other
be: Іншыя

en: Route Name
be: Назва маршруту
