Route Title Updater (1.1.4) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Type
bo: རིགས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: No Title
bo: ཁ་བྱང་མེད་པ

en: Override title
bo: ཁ་བྱང་བརྗེ་བ

en: Module
bo: མ་དཔེ

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Other
bo: གཞན

en: Static Title
bo: འགྱུར་མེད་ཀྱི་ཁ་བྱང
