Route Title Updater (1.1.4) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Type
cy: Math

en: Edit
cy: Golygu

en: Save
cy: Cadw

en: Path
cy: Llwybr

en: Updated
cy: Newidwyd

en: No Title
cy: Dim pennawd

en: Custom
cy: Addasu

en: Other
cy: Arall
