Route Title Updater (1.1.4) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Title
da: Titel

en: Operations
da: Handlinger

en: Edit
da: Redigér

en: Save
da: Gem

en: Path
da: Sti

en: Updated
da: Opdateret

en: No Title
da: Ingen titel

en: Override title
da: Tilsidesæt titel

en: Module
da: Modul

en: Custom
da: Tilpasset

en: Other
da: Anden

en: Dynamic
da: Dynamisk

en: Static Title
da: Statisk titel

en: Route name
da: Rutenavn

en: Route Name
da: Rutenavn
