Route Title Updater (1.1.4) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Type
fi: Tyyppi

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Save
fi: Tallenna

en: Path
fi: Polku

en: Updated
fi: Päivitetty

en: No Title
fi: Ei otsikkoa

en: Override title
fi: Ohita otsikko

en: Module
fi: Moduuli

en: Custom
fi: Oma

en: Other
fi: Muu

en: Static Title
fi: Staattinen otsikko

en: Route name
fi: Reitin nimi

en: Route Name
fi: Reitin nimi
