Route Title Updater (1.1.4) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Type
fil: Uri

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Path
fil: Landas

en: Updated
fil: Nabago
