Route Title Updater (1.1.4) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Operations
fr: Actions

en: Edit
fr: Modifier

en: Save
fr: Enregistrer

en: Path
fr: Chemin

en: Updated
fr: Mis à jour

en: No Title
fr: Aucun Titre

en: Override title
fr: Supplanter le titre

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Other
fr: Autre

en: Dynamic
fr: Dynamique

en: Static Title
fr: Titre Statique

en: Route name
fr: Nom de la route

en: Route Name
fr: Nom de la route
