Route Title Updater (1.1.4) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Type
hi: प्रकार

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Path
hi: मार्ग

en: Updated
hi: अद्यतित

en: No Title
hi: शीर्षक नहीं हैं

en: Module
hi: मॉड्यूल

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Other
hi: अन्य

en: Route name
hi: रूट नाम

en: Route Name
hi: मार्ग का नाम
