Route Title Updater (1.1.4) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Path
hy: Ուղի

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Route Name
hy: Երթուղու անուն
