Route Title Updater (1.1.4) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Title
id: Judul

en: Operations
id: Operasi

en: Type
id: Jenis

en: Save
id: Simpan

en: Path
id: Jalur

en: Updated
id: Diperbaharui

en: No Title
id: Tanpa Judul

en: Override title
id: Judul ditimpa

en: Module
id: Modul

en: Custom
id: Tersuai

en: Other
id: Lainnya

en: Static Title
id: Judul Statik

en: Route name
id: Nama rute

en: Route Name
id: Nama Rute
