Route Title Updater (1.1.4) - en to it translation catalogue (15 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Operations
it: Operazioni

en: Type
it: Tipo

en: Edit
it: Modifica

en: Save
it: Salva

en: Path
it: Percorso

en: Updated
it: Aggiornato

en: No Title
it: Nessun titolo

en: Override title
it: Forzatura titolo

en: Module
it: Modulo

en: Custom
it: Personalizzato

en: Other
it: Altro

en: Static Title
it: Titolo fisso

en: Route name
it: Nome della rotta

en: Route Name
it: Nome rotta
