Route Title Updater (1.1.4) - en to ja translation catalogue (15 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Operations
ja: 操作

en: Type
ja: タイプ

en: Edit
ja: 編集

en: Save
ja: 保存

en: Path
ja: パス

en: Updated
ja: 更新

en: No Title
ja: タイトル無し

en: Override title
ja: タイトルをオーバーライド

en: Module
ja: モジュール

en: Custom
ja: カスタム

en: Other
ja: その他

en: Static Title
ja: 静的なタイトル

en: Route name
ja: ルート名

en: Route Name
ja: ルート名
