Route Title Updater (1.1.4) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Operations
kk: Операциялар

en: Type
kk: Тип

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Save
kk: Сақтау

en: Path
kk: Жол

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Other
kk: Басқа
