Route Title Updater (1.1.4) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Other
km: ផ្សេងៗ
