Route Title Updater (1.1.4) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: Edit
mn: Засварлах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Path
mn: Зам

en: No Title
mn: Гарчиггүй
