Route Title Updater (1.1.4) - en to ms translation catalogue (11 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: Type
ms: Jenis

en: Edit
ms: Sunting

en: Save
ms: Simpan

en: Path
ms: Laluan

en: Updated
ms: Telah dikemaskinikan

en: Override title
ms: Atasi tajuk

en: Module
ms: Modul

en: Custom
ms: Tersuai

en: Other
ms: Lain-lain
