Route Title Updater (1.1.4) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Path
ne: मार्ग

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Route Name
ne: मार्ग को नाम
