Route Title Updater (1.1.4) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Edit
nl: Bewerken

en: Save
nl: Opslaan

en: Path
nl: Pad

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: No Title
nl: Geen titel

en: Override title
nl: Titel overschrijven

en: Custom
nl: Aangepast

en: Other
nl: Andere

en: Dynamic
nl: Dynamisch

en: Static Title
nl: Vaste titel

en: Route name
nl: Route-naam

en: Route Name
nl: Routenaam
