Route Title Updater (1.1.4) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Operations
oc: Accions

en: Type
oc: Tipe

en: Edit
oc: Modificar

en: Save
oc: Enregistrar

en: Path
oc: Camin

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: No Title
oc: Pas cap de Títol

en: Override title
oc: Suplantar lo títol

en: Module
oc: Modul

en: Custom
oc: Personalizat

en: Other
oc: Autre

en: Static Title
oc: Títol Estatic
