Route Title Updater (1.1.4) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Type
ps: بڼه

en: Edit
ps: سمون

en: Path
ps: يونلور

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Other
ps: نور
