Route Title Updater (1.1.4) - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Operations
ru: Операции

en: Type
ru: Тип

en: Edit
ru: Редактировать

en: Save
ru: Сохранить

en: Path
ru: Путь

en: Updated
ru: Обновлено

en: No Title
ru: Без заголовка

en: Override title
ru: Переопределить заголовок

en: Module
ru: Модуль

en: Custom
ru: Собственная

en: Other
ru: Другое

en: Dynamic
ru: Динамический

en: Static Title
ru: Статичный заголовок

en: Route name
ru: Название маршрута

en: Route Name
ru: Название маршрута
