Route Title Updater (1.1.4) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Type
se: Šládja

en: Edit
se: Rievdat

en: Save
se: Vurke

en: Updated
se: Ođastuvvon
