Route Title Updater (1.1.4) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Type
ta: வகை

en: Edit
ta: மாற்று

en: Save
ta: சேமி

en: Path
ta: பாதை

en: Updated
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Module
ta: கூடகம்

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Other
ta: மற்றவை

en: Route Name
ta: வழி பெயர்
