Route Title Updater (1.1.4) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Type
ug: تىپى

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Other
ug: باشقا
