Route Title Updater (1.1.4) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Operations
vi: Thao tác

en: Type
vi: Kiểu

en: Edit
vi: Sửa

en: Save
vi: Lưu

en: Path
vi: Đường dẫn

en: Updated
vi: Đã cập nhật

en: No Title
vi: Không có Tiêu đề

en: Override title
vi: Ghi đè phần tiêu đề

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Other
vi: Khác

en: Dynamic
vi: Động

en: Static Title
vi: Tiêu đề cố định
