Route Title Updater (1.0.0) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Type
ku: جۆر

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Other
ku: هیتر
