Route Title Updater (1.0.0) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Type
ml: തരം

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Path
ml: വഴി

en: Module
ml: മൊഡ്യൂൾ
