Route Title Updater (1.0.0) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Operations
sk: Operácie

en: Type
sk: Typ

en: Edit
sk: Upraviť

en: Save
sk: Uložiť

en: Path
sk: Cesta

en: Updated
sk: Aktualizované

en: No Title
sk: Bez názvu

en: Module
sk: Modul

en: Custom
sk: Vlastná

en: Other
sk: Ostatné

en: Route Name
sk: Názov cesty
