Route Title Updater (1.0.0) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Type
th: ประเภท

en: Edit
th: แก้ไข

en: Save
th: บันทึก

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: Override title
th: ชื่อแทนที่

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Other
th: อื่นๆ

en: Route name
th: ชื่อเส้นทาง
