Route UI (1.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Link
sv: Länk

en: Navigation
sv: Navigering

en: Global
sv: Globalt

en: Route
sv: Rutt

en: Route name
sv: Namn på rutt
