Route UI (1.0.0-alpha2) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Navigation
el: Πλοήγηση

en: Global
el: Καθολικό

en: Route
el: Διαδρομή

en: Route name
el: Όνομα διαδρομής
