Route UI (1.0.0-alpha2) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Link
es: Enlace

en: Navigation
es: Navegación

en: Route
es: Ruta

en: Route name
es: Nombre de la ruta

en: Route parameters
es: Parámetros de la ruta
