Route UI (1.0.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Link
fa: پیوند

en: Navigation
fa: پیمایش

en: Global
fa: سراسری

en: Route
fa: مسیر

en: Route name
fa: نام مسیر
