Route UI (1.0.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Link
pt: Ligação

en: Navigation
pt: Navegação

en: Route
pt: Rota

en: Route name
pt: Nome da rota

en: Route parameters
pt: Parâmetros de rota
