Route UI (1.0.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Link
uk: Посилання

en: Navigation
uk: Навіґація

en: Global
uk: Глобальне

en: Route
uk: Маршрут

en: Route name
uk: Назва маршруту

en: Route parameters
uk: Параметри маршруту

en: Add destination
uk: Додати місце призначення
