Route UI (1.0.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Link
th: ลิงค์

en: Navigation
th: นำทาง

en: Global
th: ส่วนกลาง

en: Route
th: เส้นทาง

en: Route name
th: ชื่อเส้นทาง
