Route UI (1.0.0) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Link
pl: Odnośnik

en: Navigation
pl: Nawigacja

en: Global
pl: Globalne

en: Route
pl: Trasa

en: Route name
pl: Nazwa trasy
