Route UI (1.0.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Link
tr: Bağlantı

en: Navigation
tr: Gezinti

en: Global
tr: Genel

en: Route
tr: Yol

en: Route name
tr: Yol adı
