Route Planner (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Settings
sk: Nastavenia

en: add
sk: pridať

en: configure
sk: konfigurácia

en: Address
sk: Adresa

en: Enable Overview Map
sk: Povoliť Overview Map

en: Distance
sk: Vzdialenosť
