Route Planner (8.x-1.1) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: metric
es: métrico

en: imperial
es: anglosajon

en: Settings
es: Configuración

en: add
es: añadir

en: configure
es: configurar

en: Address
es: Dirección

en: Enable Overview Map
es: Activar visión general del mapa

en: Distance
es: Distancia

en: Zoom Level
es: Nivel de zoom

en: Map Settings
es: Opciones de mapa

en: Geocode was not successful for the following reason:
es: Geocode no fue satisfactorio por la siguiente razón:
