Route Planner (8.x-1.1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: metric
hr: metričke

en: imperial
hr: imperijalne

en: Settings
hr: Postavke

en: configure
hr: prilagodi

en: Address
hr: Adresa
