Route Planner (8.x-1.1) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: metric
pt: métrico

en: Settings
pt: Definições

en: add
pt: adicionar

en: configure
pt: configurar

en: Address
pt: Morada

en: Enable Overview Map
pt: Ativar Visão Geral Do Mapa

en: Distance
pt: Distância

en: Map Width
pt: Largura do Mapa

en: Map Height
pt: Altura do Mapa
