Route Planner (8.x-1.1) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: metric
da: metrisk

en: imperial
da: britisk standard

en: Settings
da: Indstillinger

en: add
da: tilføj

en: configure
da: indstil

en: Address
da: Adresse

en: Distance
da: Afstand

en: Map Width
da: Kortbredde

en: Map Height
da: Korthøjde

en: Route planner settings
da: Opsætning af ruteplanlægning

en: Driving time
da: Køretid

en: Calculate route
da: Beregn rute
