Rover (1.0.0) - en to da translation catalogue (29 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Content
da: Indhold

en: Description
da: Beskrivelse

en: Container
da: Beholder

en: Go to previous page
da: Gå til forrige side

en: Go to next page
da: Gå til næste side

en: Breadcrumb
da: Brødkrumme

en: Header
da: Overskrift

en: Footer
da: Sidefod

en: Add new comment
da: Tilføj kommentar

en: Sidebar left
da: Venstre sidepanel

en: Sidebar right
da: Højre sidepanel

en: Tabs
da: Faner

en: Next page
da: Næste side

en: Go to first page
da: Gå til første side

en: Go to last page
da: Gå til sidste side

en: Transparent
da: Gennemsigtig

en: Button type
da: Knap-type

en: Sidebar Left
da: Venstre sidepanel

en: Sidebar Right
da: Højre sidepanel

en: Button size
da: Knap størrelse

en: Primary tabs
da: Primære faneblade

en: Secondary tabs
da: Sekundære faneblade

en: Pagination
da: Sideinddeling

en: User menu
da: Brugermenu

en: Previous page
da: Forrige side

en: Last page
da: Sidste side

en: Primary menu
da: Primære menu

en: First page
da: Første side
