Rover (1.0.2) - en to he translation catalogue (23 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Content
he: תוכן

en: Description
he: תיאור

en: Container
he: מיכל

en: Go to previous page
he: לעמוד הקודם

en: Go to next page
he: לעמוד הבא

en: Menu
he: תפריט

en: Layout
he: פריסה

en: Breadcrumb
he: שביל ניווט

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Add new comment
he: הוספת תגובה חדשה

en: Tabs
he: לשוניות

en: Next page
he: הדף הבא

en: Go to first page
he: לעמוד הראשון

en: Go to last page
he: לעמוד האחרון

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות

en: Pagination
he: דפדוף

en: User menu
he: תפריט משתמש

en: Previous page
he: הדף הקודם

en: Last page
he: הדף האחרון

en: First page
he: דף ראשון
