Rover (1.0.3) - en to nl translation catalogue (27 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Description
nl: Beschrijving

en: Go to previous page
nl: Ga naar vorige pagina

en: Go to next page
nl: Ga naar volgende pagina

en: Layout
nl: Lay-out

en: Breadcrumb
nl: Kruimelpad

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Add new comment
nl: Reactie toevoegen

en: Sidebar left
nl: Linker zijbalk

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: Next page
nl: Volgende pagina

en: Go to first page
nl: Ga naar eerste pagina

en: Go to last page
nl: Ga naar laatste pagina

en: Transparent
nl: Transparant

en: Button type
nl: Knoptype

en: Sidebar Left
nl: Linker zijbalk

en: Sidebar Right
nl: Rechter zijbalk

en: Button size
nl: Knopgrootte

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: Pagination
nl: Paginering

en: User menu
nl: Gebruikersmenu

en: Previous page
nl: Vorige pagina

en: Last page
nl: Laatste pagina

en: Primary menu
nl: Primair menu

en: First page
nl: Eerste pagina
