Rover (1.0.4) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Home
ps: کور

en: Content
ps: منځپانګه

en: Description
ps: سپړنه

en: Menu
ps: غورنۍ

en: Header
ps: سرۍ

en: Footer
ps: پښۍ

en: Tabs
ps: ټوپونه

en: Next page
ps: بله پاڼه

en: Previous page
ps: مخکنۍ پاڼه

en: First page
ps: لومړی پاڼې
