Rover (1.0.4) - en to sv translation catalogue (28 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Content
sv: Innehåll

en: Description
sv: Beskrivning

en: Container
sv: Grupp

en: Go to previous page
sv: Gå till föregående sida

en: Go to next page
sv: Gå till nästa sida

en: Menu
sv: Meny

en: Breadcrumb
sv: Länkstig

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Footer
sv: Sidfot

en: Add new comment
sv: Lägg till ny kommentar

en: Sidebar left
sv: Vänster sidospalt

en: Sidebar right
sv: Höger sidospalt

en: Tabs
sv: Flikar

en: Next page
sv: Nästa sida

en: Go to first page
sv: Gå till första sidan

en: Go to last page
sv: Gå till sista sidan

en: Transparent
sv: Genomskinlig

en: Button type
sv: Knapptyp

en: Button size
sv: Storlek på knapp

en: Primary tabs
sv: Primära flikar

en: Secondary tabs
sv: Sekundära flikar

en: Pagination
sv: Paginering

en: User menu
sv: Användarmeny

en: Previous page
sv: Föregående sida

en: Last page
sv: Sista sidan

en: Primary menu
sv: Primär meny

en: First page
sv: Första sidan
